فروش تسمه شیاری

فروش تسمه شیاری

 فروش تسمه شیاری از تجارت های رونق دار است.   تسمه شیاری با قابلیت لاستیک معمولا نیز تولید می شوند.   این نوع تسمه های شیاری از ترکیبات پلی بوتادین تولید می شوند ، تسمه شیاری عملکرد بسیار بالایی دارند و مورد  استفاده در پولی های کوچک با سرعت دوران بالا می باشد .   

فروش تسمه شیاری از تجارت های رونق دار است.

این نوع تسمه های شیاری از ترکیبات پلی بوتادین تولید می شوند ، تسمه شیاری عملکرد بسیار بالایی دارند و مورد  استفاده در پولی های کوچک با سرعت دوران بالا می باشد .

 تسمه شیاری با قابلیت لاستیک معمولا نیز تولید می شوند.

  

فروش تسمه شیاری و چگونگی کار کردن تسمه های شیاری

تسمه های شیاردار صنعتی به صورت انعطاف پذیر است و دارای راندمان بالایی می باشد. شیارهای تسمه به صورت V وی شکل موازی است که دارای ترکیبات لاستیکی CR یا پلی اورتان PU نخ دار است.

از نکته های مثبت این تسمه عملکرد بدون صدا ، بدون نیاز به نگهداری و تعمیرات ، اشغال فضای کم ، دارای تنوع گام است . تنوع در فروش تسمه شیاری باعث شده بازار رقابت در فروش تسمه شیاری  بسیار زیاد شود.

 

   از نکته های مثبت این تسمه عملکرد بدون صدا ، بدون نیاز به نگهداری و تعمیرات ، اشغال فضای کم ، دارای تنوع گام است . تنوع در فروش تسمه شیاری باعث شده بازار رقابت در فروش تسمه شیاری  بسیار زیاد شود.  تسمه شیاری از ۵ الی ۶ تسمه v شکل کنار هم ساخته و تولید می شود. جنس تسمه ها از ترکیبات لاستیکی و همچنین پلی اورتان همراه با نخ های محکم است.

 تسمه شیاردار صنعتی  و فروش تسمه شیاری

 

تسمه شیاردار صنعتی  مجموعه تسمه های انتقال قدرت بوده که به صورت چندشیار با گام و طول متنوع ساخته شده است. تسمه تایم ، تسمه چند شیار ، تسمه شیاردار ، صنعتی از  گروه های تسمه های انتقال قدرت می باشد.

تسمه شیاری از ۵ الی ۶ تسمه v شکل کنار هم ساخته و تولید می شود. جنس تسمه ها از ترکیبات لاستیکی و همچنین پلی اورتان همراه با نخ های محکم است.

 به دلیل استحکام تسمه  و انعطاف در بسیاری از تجهیزات صنعتی مورد استفاده قرار گرفته است. تسمه شیاری کاربرد های زیادی در صنعت های مختلف دارد . فروش تسمه شیاری از صنعت هایی است که کاربرد های مختلفی دارد.

 

تسمه چند شیار صنعتی و مشخصات فنی

تسمه های چند شیار در صورتی که مدام و متداول  خم شوند انرژی کمتری جهت اصطکاک داخلی مصرف می کند و در صورتی که حرارت زیاد شود بر راندمان تسمه های شیاردار ندارد.

 به همین دلیل تسمه شیادار در حین کارکرد زمان بیشتری را  خنک می ماند. یکی دیگر از ویژگی های تسمه شیاردار توانایی خم شدن است که باعث می گردد تولید کننده ها از تسمه های شیاردار برای سیستم دارای مسیر مارپیچ استفاده کنند.

تسمه های شیاردار دارای نوع های مختلف ابعاد و مدل و جنس های مختلف می باشد و بر اساس نیاز تجهیز مورد طراحی قرار می گیرد.

تسمه صنعتی شیاری

در گامهای ریزتر مانند PH و PJ تا تعداد 220 شیار میتوان تولید کرد. اما در گام های بزرگتر مانند : PK ، PL ،PH در قالبهای 48 شیار و در بعضی موارد تا 54 شیار نیزمی توان تولید کرد.

در صورت خم شدن پشت سر هم تسمه های چندشیار میزان انرژی پایین تری را در اصطکاک داخلی مصرف می کند . افزایش راندمان کاری به دلیل کم شدن تاثیرات گرما بر روی تسمه است.

باید گفت که این  تسمه به مدت زمان طولانی تر در حین انجام کار خنک می ماند.

خم شدن تسمه های چند شیار موجب شده است که طراحان تسمه چند شیاری که مسیر تسمه چند شیاری را به یک مجموعه کامل و یا به صورت یک مسیر مارپیچی طراحی کنند.

ویژگی های تسمه صنعتی شیاری :

از خاصیت و ویژگی های  تسمه صنعتی شیاری می توان به ، دوران کم لرزش تسمه شیاری و امکان نسبت انتقال بزرگ اشاره کرد.تسمه صنعتی شیاری نیز توسط هر دو کارخانه معروف اپتی بلت و مگادین تولید و به بازار مصرف ارائه شده است.

کل تسمه چند شیار به گونه است که یک زنجیر پولی تنیده شده است. تسمه های چند شیار در ابعاد مختلف بر اساس شماره و مدل موجود است. این تسمه ها در تجهیزات صنعتی انتقال قدرت کاربردهای زیادی دارد.

 

گروه بازرگانی پیشرو صنعت

این گروه با پشتکار و تجربه چندین ساله در زمینه صادرات و واردات انواع تسمه آمادگی همکاری با تمامی شرکت ها و ارگان های داخل و خارج از کشور می باشد. گروه بازرگانی پیشرو صنعت با دادن اطلاعات کافی درمورد محصولات امکان انتخاب و تصمیم گیری را برای مشتریان گرامی فراهم می سازد. با مراجعه به سایت www.tasmehps.com با ما همراه باشید.

 

آدرس دفتر مرکزی : تهران – خیابان سعدی جنوبی - بعد از بانک کارآفرین – کوچه خوانساری- کوچه یکم -پلاک 5- واحد 3

 

 

تلفن :02133961399       02133961408        فکس:02133939712

 

فروشگاه: تهران – خیابان سعدی جنوبی -بین اکباتان و امیر کبیر- کوچه نفیسی- پاساژ جوانشیر- طبقه 2- پلاک 2

 

ایمیل: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

تلفن: 02133957216                    02133957217

 

چاپ ایمیل

تسمه نقاله

 

 

 

فـرآينـد ساخت و مـواد تشكيل دهنده تسـمه نقاله بـسته به كاربردهاي مخـتلف و متنـوع آن متـفـاوت مي باشـد.تسـمه نقـاله مي تـواند حجـم قابــل توجهـي از مــواد را در صـنايع مختلــف و در مـسـيرهاي متــنوع جابـجـا كنـد، اين صنــايع عـبارتنـداز: كشـاورزي،‌ معــادن، سـاخـت و سـاز،‌ توليدات مواد غذايي، جنگلداري و نيز همه ي كارخانه هايي كه در زمينه توليد فعاليت مي كنند از اين تسمه درفرآيند توليد خود استفاده مي كنند. با توجه به كاربردهاي مختلف اين تسمه نقاله، بازرگاني پيـشرو صنعـت طبـق نياز مـشتريان عزيز، تسمه دلخواه شما را طراحي،‌ تهيه و ارسال مينمايد. 

     مزاياي اين نوع تسمه نقاله عبارت است از :

 - كـاهـش هزينـه هـاي عملـياتي كـه با دســت انـجام مـي شود.                                                                                            

- بارگيري و تخليه باربه صورت ايمن و سريع و راحت صـورت ميگـيرد. 

- محصولات بدون هيچ آسيبي و درمسافتي طولاني جابه جا شوند.

 

 نوار نقـاله با روکش لاستیک و لایه های منـجید در ضـخامت های مخـتلف و با تعداد منـجید برحسب ضخامت و قـدرت نقاله در صـنایع معـادن از جمـله : شن و ماسه، سـیـمان، گـچ، آجر، کاشی سـازی و ... مصـرف مـی گردد. تـسمه نقـاله لاستیکی ساده بیشتر در ضـخامت 3, 5, 6, 8, 10 موجـود است که در صنايع و معادن كاربرد دارد كه از جـمله به کارخانه های گچ، سیمان، آجر پزی، شن و ماسه، آرد و ... مـی توان اشــاره نمود. نوار نقاله 3 میل 1 لـا منجـید ، تسمه نـوار نقاله 5 و 6 میـلیمتر 2 لـایه منجـید و تسـمه نقاله  8 و 10 میلـیمتر 3 لایه منجـید دارا می باشـد.  البـته نـوار نـقاله های دیـگری با ضـخامت بـالاتر و بـیـشتر به نـام کاتـر پیــلاری شنـاخته می شـود. لاسـتیـک روکـــش بـالای تـسـمه نـوار نقـاله: قـسـمتی اسـت کـه مـواد بر روی آن قـرار مـیـگیرد، بـه شـکل های صــاف، متخـلخل (گریپ) V شکل می باشـد. ضـخامت روکـش لاسـتیک پاییــن تسمه نقـاله از روکـش لایه رویه کمتـر اسـت. جنــس و ضـخامت این لایه از نـوار نقـاله بایـد مـتناسب با نـوع حـمل مـواد و شـرایط  کارکرد تـسـمه باشــد.

 

                                                           

 

 در تولید تسـمه نقـاله مـهـم ترین اصل مرغوبیت مرحله نهایی تولیـد آن می باشد. نوار نـقاله لاستیکی ضد سایش : روکــش رویـه این نـوع تسـمه نقاله  از جنــس لاستیک مـقاوم در برابر سـایش طـراحی شـده اسـت اسـتفـاده از این نـوار نـقاله ها برای حـمـل بـارهـایی که سایش و مـواد حل شونده استقـامت بالایی دارند، اسـتفاده می شـود و نيـز دربـرابر ضـربات احـتمالی اجـسـام حمـل کننــده مقـاومت دارد. یک نــوع تـسمه نقــاله در صنـایع غذایی و آرد مورد اسـتـفاده قرار می گیـرد که از ضـخامت کمتـری ولی قدرت بیـشتری برخـوردار است که به آن نوار نقاله بـالابر گفتـه می شود که معمولا با ضخامت 6 یا 7 میل می باشد ولی میـزان EP  آن EP 800 یا EP1000 می باشد. از این نوع تسمه نقـاله بـالابر با بـسـتن قاشقک جهت آسانـسوری جابجایی مـواد غـذایی از قبـیل: آرد، دانه های روغـنی و غیـره استفاده دارد. نکـته : محل ایده آل نگهـداری تـسمه نـقاله، دمای کـم، نور کـم و محـیط بـدون رطـوبت اســت. تسـمه نقاله هاي پي وي سي مقاومت خيلي بالايي در برابر اسيد و مواد شيميايي دارند. يك تسـمه نقاله كه با نخ منجيد خيلي محكم به هم بافته شده است و داراي 100 درصد پلي استر مي باشد ، از لايه لايه شدن تسمه نقاله جـلوگيري مي كند. نوار نقاله اي كه داراي نخ منجيد خيلي محكـم مي باشد، طرح نخ منجيد آن دال بر مقاومت بالاي آن در مقايسه با ديگر تسمه هاي باريـكتر پي وي سي مي باشد. نوار نـقاله هاي پي وي سي در استـحكام، رنـگ، اجزا و طرح هاي رويه متنوعي موجود هستند كه مي توانند نيازهاي متفاوت مشتريان عزيز را برآورده سازند.