تسمه شیاردار صنعتی

تسمه شیاردار صنعتی

تسمه شیاردار صنعتی ترکیبی از دو تسمه فلت و وی بلت است .  این تسمه دارای خاصیت انعطاف پذیری بسیار عالی و عملکرد بسیار عالی است. فروش تمسه شیاری ازتجارت های مهم است.  معمولا شیار های موازی که از ترکیبات لاستیکی پلی یورتان با نخهای محکم ساخته وتولید شده است ، به منظور استفاده در انواع مصارف و صنعت های مختلف به کار می رود. خواص های بسیاری مورد توجه صنعت های مختلف است که به چند مورد در این مطلب اشاره می کنیم.

تسمه شیاردار صنعتی ترکیبی از دو تسمه فلت و وی بلت است .

این تسمه دارای خاصیت انعطاف پذیری بسیار عالی و عملکرد بسیار عالی است. فروش تمسه شیاری ازتجارت های مهم است.

معمولا شیار های موازی که از ترکیبات لاستیکی پلی یورتان با نخهای محکم ساخته وتولید شده است ، به منظور استفاده در انواع مصارف و صنعت های مختلف به کار می رود. خواص های بسیاری مورد توجه صنعت های مختلف است که به چند مورد در این مطلب اشاره می کنیم.

 

انعطاف پذیری بالا، کار کردن بدون صدا ، بدون نیاز به تعمیرات ، دارای خاصیت ضد روغن و حرارت ، طول عمر بالا که در طراحی  و تولید انواع ماشین آلات ، بسیار کاربرد دارد. تسمه شیاردار صنعتی برای بسیاری از صنعت ها کاربرد دارد.

تسمه شیاردار صنعتی دارای شیار هایی است که به همین خاطر نام این تسمه را شیاردار گذاشتند.

 انعطاف پذیری بالا، کار کردن بدون صدا ، بدون نیاز به تعمیرات ، دارای خاصیت ضد روغن و حرارت ، طول عمر بالا که در طراحی و تولید انواع ماشین آلات ، بسیار کاربرد دارد. تسمه شیاردار صنعتی برای بسیاری از صنعت ها کاربرد دارد. تسمه شیاردار صنعتی دارای شیار هایی است که به همین خاطر نام این تسمه را شیاردار گذاشتند.  معمولا در دستگاههایی که فضای طراحی بسیار کم و قطر پولیها کوچک است ، بهترین نوع تسمه مدل تسمه شیاری میباشد. تسمه شیارداربسیار کاربرد دارد ، و در بسیاری از صنایع مختلف از این تسمه استفاده می شود.

کاربرد تسمه شیاردار صنعتی  در صنایع  مختلف

 • در صنایع لاستیک سازی
 • در صنایع شیشه و سگ
 • در صنایع سرامیک و کاشی
 • در صنایع آسانسور سازی
 • در صنایع نفتی
 • در صنایع گازی
 • در باشگاه های بدنسازی
 • در صنایع چاپ کاغذ
 • در صنعت چوب
 • در صنایع بسته بندی

 

بهترین نوع تسمه  تسمه شیار دار صنعتی

معمولا در دستگاههایی که فضای طراحی بسیار کم و قطر پولیها کوچک  است ، بهترین نوع تسمه مدل تسمه شیاری میباشد. تسمه شیارداربسیار کاربرد دارد ،  و در بسیاری از صنایع مختلف از این تسمه استفاده می شود.

گروه بازرگانی پیشرو صنعت

این گروه با پشتکار و تجربه چندین ساله و با داشتن اطلاعات کافی در زمینه صادرات و واردات انواع تسمه آمادگی همکاری با تمامی شرکت ها ی داخل و خارج از کشور می باشد. گروه بازرگانی پیشرو صنعت با دادن اطلاعات کافی درمورد محصولات امکان انتخاب و تصمیم گیری را برای مشتریان گرامی فراهم می سازد.

 با مراجعه به سایت www.tasmehps.com  اطلاعات خود را به روز کنید و با داشتن اطلاعات کافی خرید کنید.

 

آدرس دفتر مرکزی : تهران – خیابان سعدی جنوبی - بعد از بانک کارآفرین – کوچه خوانساری- کوچه یکم -پلاک 5- واحد 3

تلفن :02133961399       02133961408        فکس:02133939712

 

فروشگاه: تهران – خیابان سعدی جنوبی -بین اکباتان و امیر کبیر- کوچه نفیسی- پاساژ جوانشیر- طبقه 2- پلاک 2

 

ایمیل: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

تلفن: 02133957216                    02133957217

 

    

 

برچسب ها: تسمه , تسمه نوار نقاله, تسمه نقاله روکش دار, تسمه مواد غذایی, تسمه لاستیکی , تسمه مواد غذایی, تسمه انتقال نیرو, تسمه گریپ, تسمه برزنتی و قاشقک, نوار نقاله, نوار نقاله آجدار, تسمه شیاری, تسمه تایمینگ, تسمه نقاله p.v.c, تسمه وی بلت, تسمه پی یو, توری نقاله , توری نقاله کبریتی, رولیک نوار نقاله, تسمه پلی کرد و پلی ارتان, زنجیر و چرخ دنده, تسمه نقاله های رستورانی

چاپ ایمیل

تسمه نقاله

 

 

 

فـرآينـد ساخت و مـواد تشكيل دهنده تسـمه نقاله بـسته به كاربردهاي مخـتلف و متنـوع آن متـفـاوت مي باشـد.تسـمه نقـاله مي تـواند حجـم قابــل توجهـي از مــواد را در صـنايع مختلــف و در مـسـيرهاي متــنوع جابـجـا كنـد، اين صنــايع عـبارتنـداز: كشـاورزي،‌ معــادن، سـاخـت و سـاز،‌ توليدات مواد غذايي، جنگلداري و نيز همه ي كارخانه هايي كه در زمينه توليد فعاليت مي كنند از اين تسمه درفرآيند توليد خود استفاده مي كنند. با توجه به كاربردهاي مختلف اين تسمه نقاله، بازرگاني پيـشرو صنعـت طبـق نياز مـشتريان عزيز، تسمه دلخواه شما را طراحي،‌ تهيه و ارسال مينمايد. 

     مزاياي اين نوع تسمه نقاله عبارت است از :

 - كـاهـش هزينـه هـاي عملـياتي كـه با دســت انـجام مـي شود.                                                                                            

- بارگيري و تخليه باربه صورت ايمن و سريع و راحت صـورت ميگـيرد. 

- محصولات بدون هيچ آسيبي و درمسافتي طولاني جابه جا شوند.

 

 نوار نقـاله با روکش لاستیک و لایه های منـجید در ضـخامت های مخـتلف و با تعداد منـجید برحسب ضخامت و قـدرت نقاله در صـنایع معـادن از جمـله : شن و ماسه، سـیـمان، گـچ، آجر، کاشی سـازی و ... مصـرف مـی گردد. تـسمه نقـاله لاستیکی ساده بیشتر در ضـخامت 3, 5, 6, 8, 10 موجـود است که در صنايع و معادن كاربرد دارد كه از جـمله به کارخانه های گچ، سیمان، آجر پزی، شن و ماسه، آرد و ... مـی توان اشــاره نمود. نوار نقاله 3 میل 1 لـا منجـید ، تسمه نـوار نقاله 5 و 6 میـلیمتر 2 لـایه منجـید و تسـمه نقاله  8 و 10 میلـیمتر 3 لایه منجـید دارا می باشـد.  البـته نـوار نـقاله های دیـگری با ضـخامت بـالاتر و بـیـشتر به نـام کاتـر پیــلاری شنـاخته می شـود. لاسـتیـک روکـــش بـالای تـسـمه نـوار نقـاله: قـسـمتی اسـت کـه مـواد بر روی آن قـرار مـیـگیرد، بـه شـکل های صــاف، متخـلخل (گریپ) V شکل می باشـد. ضـخامت روکـش لاسـتیک پاییــن تسمه نقـاله از روکـش لایه رویه کمتـر اسـت. جنــس و ضـخامت این لایه از نـوار نقـاله بایـد مـتناسب با نـوع حـمل مـواد و شـرایط  کارکرد تـسـمه باشــد.

 

                                                           

 

 در تولید تسـمه نقـاله مـهـم ترین اصل مرغوبیت مرحله نهایی تولیـد آن می باشد. نوار نـقاله لاستیکی ضد سایش : روکــش رویـه این نـوع تسـمه نقاله  از جنــس لاستیک مـقاوم در برابر سـایش طـراحی شـده اسـت اسـتفـاده از این نـوار نـقاله ها برای حـمـل بـارهـایی که سایش و مـواد حل شونده استقـامت بالایی دارند، اسـتفاده می شـود و نيـز دربـرابر ضـربات احـتمالی اجـسـام حمـل کننــده مقـاومت دارد. یک نــوع تـسمه نقــاله در صنـایع غذایی و آرد مورد اسـتـفاده قرار می گیـرد که از ضـخامت کمتـری ولی قدرت بیـشتری برخـوردار است که به آن نوار نقاله بـالابر گفتـه می شود که معمولا با ضخامت 6 یا 7 میل می باشد ولی میـزان EP  آن EP 800 یا EP1000 می باشد. از این نوع تسمه نقـاله بـالابر با بـسـتن قاشقک جهت آسانـسوری جابجایی مـواد غـذایی از قبـیل: آرد، دانه های روغـنی و غیـره استفاده دارد. نکـته : محل ایده آل نگهـداری تـسمه نـقاله، دمای کـم، نور کـم و محـیط بـدون رطـوبت اســت. تسـمه نقاله هاي پي وي سي مقاومت خيلي بالايي در برابر اسيد و مواد شيميايي دارند. يك تسـمه نقاله كه با نخ منجيد خيلي محكم به هم بافته شده است و داراي 100 درصد پلي استر مي باشد ، از لايه لايه شدن تسمه نقاله جـلوگيري مي كند. نوار نقاله اي كه داراي نخ منجيد خيلي محكـم مي باشد، طرح نخ منجيد آن دال بر مقاومت بالاي آن در مقايسه با ديگر تسمه هاي باريـكتر پي وي سي مي باشد. نوار نـقاله هاي پي وي سي در استـحكام، رنـگ، اجزا و طرح هاي رويه متنوعي موجود هستند كه مي توانند نيازهاي متفاوت مشتريان عزيز را برآورده سازند.