نتیجه تصویری برای دانلود لوگوی واتس اپ46 41 188 921 98+ دفتر مركزي: 33961408 – 33961399  فكس : 33939712 ،   فروشگاه:  33957216 - 33957217     

تسمه نقاله پی وی سی p.v.c

تسمه نقاله پی وی سی (P.V.C) مقاومت خوبی در برابر اسید و مواد های شیمیایی دارد.تسمه های پی وی سی یا اصطلاحا پلی وینیل کلوراید (Poly vinyl choride) که اختصار(PVC) نامیده میشود. بعد از پلی اتیلن و پلی پروپیلن سومین محصول پلاستیکی که بطور گسترده تولیدشد ، پی وی سی (PVC) می باشد. پی وی سی (PVC) از پولیمیریزه شدن تک پارها (یا مونومرهای ، مولکولهای ساده ای که با مولکولهای مشابه ترکیب شده و پلیمر تشکیل میدهد ) ترکیب شده است.
 از پی وی سی به طورگسترده در ساخت و ساز استفاده میشود چرا که فرآورده های پی وی سی (PVC) هم بادوام است و هم کاربردآسانی دارند. پی وی سی (PVC) میتواند به طور صافتر و قابل انعطاف پذیرتر هم تولید شود . اگر پلاستیزر بیشتری به پی وی سی (PVC) در حین ساخت اضافه شود دراین صورت قابل استفاده در صنعت پوشاک ، رویه مبل و ... ، عایق کابلهای برق ، فرآورده های بادی و دیگر کاربردها که در آنها پی وی سی (PVC) جایگزین لاستیک میشود. مقاومت ذاتی (وجودی) شیمیایی پی وی سی (PVC) و کارایی راحت آن دلیل استفاده گسترده از پی وی سی (PVC) در همه زمینه ها میباشد . پی وی سی (PVC) در لوله های فاضلاب و دیگر لوله های کاربردی مورد استفاده قرار میگیرد  ، در واقع جاییکه محدودیتهایی در استفاده از فلز به خاطر هزینه های گزاف ، آسیب پپذیری و خوردگی (زنگ  زدگی) وجود دارد از پی وی سی (PVC) استفاده میشود.

با اضافه کردن و زیر فشار قرار دادن تعدیل کننده ها تثبیت کننده ها ، مواد بسیار مرغوبی برای ساخت قالب های در و پنجره از پی وی سی (PVC) بدست می آید. در صنایع تسمه سازی هم از پی وی سی (PVC) استفاده میشود و اکنون در صنایع مواد غذایی کاربرد فراوانی دارد چرا که سالهاست که تسمه نوار نقاله به جای نیروی انسانی در صنعت بکار میرود که از آن جمله میتوان در صنعت مواد غذایی و صنعت دارویی که عمدتا" جهت حمل برای بسته بندی و چاپ از آن استفاده میشود . تسمه نقاله مواد غذایی که به آن تسمه پی وی سی (PVC) نیز گفته میشود با لایه های نخ پلی استر در ضخامت های مختلف و شکل های ظاهری متفاوت در صنایع مواد غذایی و دارویی مصرف دارد. ضخامت تسمه های پی وی سی (PVC) از0/5 میلیمتر تا 6 میلیمتر مصرف بیشتری دارد. یک تسمه پی وی سی (PVC) مقاوم که از صددرصد پلی استر و نخ منجید درهم تنیده شده است. از لایه لایه شدن و پوسته پوسته شدن این نوع تسمه پی وی سی (PVC) جلوگیری کرده و امکان الصاق تسمه پی وی سی (PVC) به پولی های کوچکتر نیز امکان پذیر میشود.

تسمه پی وی سی با راهنما و پله

طراحی و مقاومت نخ منجید در تسمه پی وی سی (PVC) حتی در صورت کم ضخامت بودن تسمه پی وی سی (PVC)، مقاومت تسمه را تضمین میکند. تسمه پی وی سی (PVC) در مقاومت ، رنگ ، ترکیب و طرح های رویه متنوعی موجود است تا عین نیازهای مشتریان عزیز را برآورده سازد.

تسمه های پی وی سی روکشهای مقاومی در برابر سایش و سایندگی دارند، تسمه پی وی سی مقاوت بی نظیری برای مقابله با مواد تمیز کننده و شیمیایی و مواد غذایی چشبنده دارد. پوشش (PVC) پی وی سی مقاومت خوبی در برابر روغن را ارائه میدهد.

 از ویژگی های اصلی تسمه پی وی سی (PVC) میتوان به موارد زیر اشاره کرد :

 • مقاومت بسیار بالای پی وی سی (PVC) در مقابل آب داغ و بخار داغ
 • مقاومت بالای پی وی سی (PVC) در برابر انواع اشعه های مختلف و پرتو های UV
 • مقاومت بالای پی وی سی در برابر حرارت و خاصیت آنتی استاتیک (ضد اصطحکاک) آن
 • مناسب بودن پی وی سی (PVC) در صنایع مواد غذایی و متنوع بودن آن در این صنایع
 • قیمت مناسب ، انعطاف کم تسمه در دمای پایین ، ساییدگی کم پی وی سی (PVC)
 • مقاومت بسیار بالای پی وی سی (P.V.C) در برابر روغن ها ، گریسو دیگر حلال ها 
 • مقاومت بالای پی وی سی (PVC) در برابر مواد اسیدی و شیمیایی

 

تسمه پی وی سی تردمیل

تسمه نقاله مواد غذایی با چندین شکل ظاهری قابل تعریف و نام گذاری میباشد که از جمله :

 • نوار نقاله پی وی سی (P.V.C) پشت پلی استر
 • تسمه نقاله ای که دو روی آن پی وی سی (P.V.C) یا پشت صاف و یا پشت شطرنجی 
 • گریپ پی وی سی (P.V.C) پشت پلی استر
 • نوار نقاله دورو پلی استر مورد استفاده در صنایع نان و آرد و همینطور بیسکویت و کلوچه

 

تسمه PU پی یو:

نوار نقاله پی یو (PU) که عمدتا" با رنگ سفید در ایران شناخته میشود و از قدرت بالایی برخوردار و همینطور از خصوصیات دیگر این تسمه نقاله ضد روغن و گاها" آنتی استاتیک (ضد الکتریسیته) میباشد. تسمه نقاله مواد غذایی در ماشین های بسته بندی به صورت تسمه های P.V.C نوار نقاله که بر روی رولرهای کاملا صاف و افقی قرار دارند جهت انتقال جعبه ها ، بسته بندی ها و ... بکار میرود. 
 

    

تسمه پی یو   نوار نقاله پی یو حمل نان  پی وی سی پله دار    

نوار نقاله پی وی سی مخصوص حمل مواد غذایی          

    

       

 

تسمه نقاله

 

 

 

فـرآينـد ساخت و مـواد تشكيل دهنده تسـمه نقاله بـسته به كاربردهاي مخـتلف و متنـوع آن متـفـاوت مي باشـد.تسـمه نقـاله مي تـواند حجـم قابــل توجهـي از مــواد را در صـنايع مختلــف و در مـسـيرهاي متــنوع جابـجـا كنـد، اين صنــايع عـبارتنـداز: كشـاورزي،‌ معــادن، سـاخـت و سـاز،‌ توليدات مواد غذايي، جنگلداري و نيز همه ي كارخانه هايي كه در زمينه توليد فعاليت مي كنند از اين تسمه درفرآيند توليد خود استفاده مي كنند. با توجه به كاربردهاي مختلف اين تسمه نقاله، بازرگاني پيـشرو صنعـت طبـق نياز مـشتريان عزيز، تسمه دلخواه شما را طراحي،‌ تهيه و ارسال مينمايد. 

     مزاياي اين نوع تسمه نقاله عبارت است از :

 - كـاهـش هزينـه هـاي عملـياتي كـه با دســت انـجام مـي شود.                                                                                            

- بارگيري و تخليه باربه صورت ايمن و سريع و راحت صـورت ميگـيرد. 

- محصولات بدون هيچ آسيبي و درمسافتي طولاني جابه جا شوند.

 

 نوار نقـاله با روکش لاستیک و لایه های منـجید در ضـخامت های مخـتلف و با تعداد منـجید برحسب ضخامت و قـدرت نقاله در صـنایع معـادن از جمـله : شن و ماسه، سـیـمان، گـچ، آجر، کاشی سـازی و ... مصـرف مـی گردد. تـسمه نقـاله لاستیکی ساده بیشتر در ضـخامت 3, 5, 6, 8, 10 موجـود است که در صنايع و معادن كاربرد دارد كه از جـمله به کارخانه های گچ، سیمان، آجر پزی، شن و ماسه، آرد و ... مـی توان اشــاره نمود. نوار نقاله 3 میل 1 لـا منجـید ، تسمه نـوار نقاله 5 و 6 میـلیمتر 2 لـایه منجـید و تسـمه نقاله  8 و 10 میلـیمتر 3 لایه منجـید دارا می باشـد.  البـته نـوار نـقاله های دیـگری با ضـخامت بـالاتر و بـیـشتر به نـام کاتـر پیــلاری شنـاخته می شـود. لاسـتیـک روکـــش بـالای تـسـمه نـوار نقـاله: قـسـمتی اسـت کـه مـواد بر روی آن قـرار مـیـگیرد، بـه شـکل های صــاف، متخـلخل (گریپ) V شکل می باشـد. ضـخامت روکـش لاسـتیک پاییــن تسمه نقـاله از روکـش لایه رویه کمتـر اسـت. جنــس و ضـخامت این لایه از نـوار نقـاله بایـد مـتناسب با نـوع حـمل مـواد و شـرایط  کارکرد تـسـمه باشــد.

 

                                                           

 

 در تولید تسـمه نقـاله مـهـم ترین اصل مرغوبیت مرحله نهایی تولیـد آن می باشد. نوار نـقاله لاستیکی ضد سایش : روکــش رویـه این نـوع تسـمه نقاله  از جنــس لاستیک مـقاوم در برابر سـایش طـراحی شـده اسـت اسـتفـاده از این نـوار نـقاله ها برای حـمـل بـارهـایی که سایش و مـواد حل شونده استقـامت بالایی دارند، اسـتفاده می شـود و نيـز دربـرابر ضـربات احـتمالی اجـسـام حمـل کننــده مقـاومت دارد. یک نــوع تـسمه نقــاله در صنـایع غذایی و آرد مورد اسـتـفاده قرار می گیـرد که از ضـخامت کمتـری ولی قدرت بیـشتری برخـوردار است که به آن نوار نقاله بـالابر گفتـه می شود که معمولا با ضخامت 6 یا 7 میل می باشد ولی میـزان EP  آن EP 800 یا EP1000 می باشد. از این نوع تسمه نقـاله بـالابر با بـسـتن قاشقک جهت آسانـسوری جابجایی مـواد غـذایی از قبـیل: آرد، دانه های روغـنی و غیـره استفاده دارد. نکـته : محل ایده آل نگهـداری تـسمه نـقاله، دمای کـم، نور کـم و محـیط بـدون رطـوبت اســت. تسـمه نقاله هاي پي وي سي مقاومت خيلي بالايي در برابر اسيد و مواد شيميايي دارند. يك تسـمه نقاله كه با نخ منجيد خيلي محكم به هم بافته شده است و داراي 100 درصد پلي استر مي باشد ، از لايه لايه شدن تسمه نقاله جـلوگيري مي كند. نوار نقاله اي كه داراي نخ منجيد خيلي محكـم مي باشد، طرح نخ منجيد آن دال بر مقاومت بالاي آن در مقايسه با ديگر تسمه هاي باريـكتر پي وي سي مي باشد. نوار نـقاله هاي پي وي سي در استـحكام، رنـگ، اجزا و طرح هاي رويه متنوعي موجود هستند كه مي توانند نيازهاي متفاوت مشتريان عزيز را برآورده سازند.