فروش تسمه

فروش تسمه                                                                                                               

 

  تسمه یکی از اجزای مهم دستگاهها است بخاطرهمین فروش تسمه یکی از تجارت های مهم در جهان می باشد.  فروش تسمه از تجارت های مهم و پرکاربرد است.

تسمه یکی از اجزای مهم دستگاهها است بخاطرهمین فروش تسمه یکی از تجارت های مهم در جهان می باشد. تسمه ها از نوع های  قطعات پرکاربرد صنعتی می باشد.

فروش تسمه از تجارت های مهم و پرکاربرد است.

 بر خلاف بسیاری قطعات دیگر صنعتی معمولا تسمه  بصورت منعطف تولید میشوند. انواع مختلفی از تسمه صنعتی در صنایع های متفاوت و با کارایی های متفاوت  وهمچنین از جنس های مختلفی تولید و مورد استفاده قرارمی گیرند.

تنوع در تولید و فروش تسمه زیاد می باشد و چون که برای کارها و صنعت های مختلف تولید شده بسیار اهمیت دارد. تسمه معمولا در برندهای مختلف و با کارایی های مختلف تولید و به بازارمصرف عرضه می شود.

البته این مطلب قابل ذکر است که استانداردهای بسیار متعددی بر حسب نوع کاربری تسمه ها معرفی شده و مورد استفاده قرار میگیرد.

  بر خلاف بسیاری قطعات دیگر صنعتی معمولا تسمه  بصورت منعطف تولید میشوند. انواع مختلفی از تسمه صنعتی در صنایع های متفاوت و با کارایی های متفاوت  وهمچنین از جنس های مختلفی تولید و مورد استفاده قرارمی گیرند. تنوع در تولید و فروش تسمه زیاد می باشد و چون که برای کارها و صنعت های مختلف تولید شده بسیار اهمیت دارد.

 

فروش تسمه و کاربرد آن

از پر کاربردترین نوع تسمه ها  معمولا به ، تسمه انتقال قدرت، تسمه نقاله، تسمه وی بلت V ، تسمه تایمینگ و تسمه های دنده مخصوص اشاره کرد. معمولا  در صنعت های  لیفتینگ نیز اسلینگ های برزنتی که برای  حمل بار مورد استفاده قرارمیگیرند.

 جنس  این مدل از پارچه پلاستیکی سخت است و تحت نام تسمه مورد استفاده قرار میگیرند. دقت در تولید تسمه بر حسب نوع آن و کارایی که دارد متفاوت است.

ساز و کار تسمه جوری است که پاره شده آن و یا از بین رفتن لایه های اصطکاکی آنها در برخی کاربری های ماشینی به کلی باعث از کار افتادن سیستم مانند سیستم های انتقال قدرت میشود .

اختلال در کار تسمه در بعضی از صنعت های  دیگر باعث کندشدن کار و یا سوختن برخی قطعات وصل شده و یا حتی گاهی قفل شدن سیستم می شود.

 

فروش انواع تسمه

فروش تسمه از صنعت های مختلف درحوزه صنایع های مختلف است . قطعات صنعتی متنوعی  با کاربری های مختلفی دارد. از تفاوت های تسمه  که در فروش تسمه بسیار مهم است ،می توان به چند مورد اشاره کرد.

 در بعضی تسمه های صنعتی میزان اصطکاک و در برخی دیگر انعطاف و در برخی دیگر مقاومت کششی زیاد می باشد ، که مهمترین مورد ، مورد نظر در استفاده از آن تسمه محسوب میشود.

  البته بجز تسمه اسلینگ یا بافته شده که در صنایع لیفتینگ مثل جرثقیل ها استفاده میشوند که بسیار کاربرد  دارد .از  انواع دیگر تسمه های صنعتی از تسمه نوار نقاله که بر روی نقاله ماشین آلات و معمولا برای ترانزیت بار استفاده می شود.

برند های تولید کننده تسمه

تسمه ها با توجه به تنوعی که دارند در زمینه کارایی های متفاوت مورد استفاده قرار می گیرند. بعضی از تولید کننده های معتبر و خبره تسمه آمریکایی و اروپایی می باشد.  البته تولید کننده های آسیایی نیز وجود دارند مانند کشور چین .

 

تولید کنندگان در چین

تسمه های تولیدی چین سه دسته هستندکه عبارت است از :

 تسمه های تحت لیسانس با توجه کم بودن هزینه تولید بسیاری برند های معتبر آمریکایی و اروپایی تسمه های تولیدی خود را با نام خود و در چین تولید میکنند که کیفیت این تسمه ها دقیقا مطابق با استاندارد های کارخانه اصلی است.

مورد دوم که بسیار مهم است  تولید کنندگان چینی تسمه هستند  . تولید کنندهایی هستند که تسمه را با برند چینی خود تولید میکنند که این دسته نیز با رعایت استاندارد های بین المللی محصولاتی با کیفیت بسیار بالا تولید و به بازار فروش تسمه ارائه می کنند.

دسته بعدی که  بسیار مورد توجه  می باشد این است که کیفیت محصولات آنها تایید نمیشود  و تولید کنندگانی هستند که تسمه صنعتی طرح  گرفته شده از برندی معتبر با مارک معتبر تولید میکنند که استاندارد های جهانی  یک تسمه معتبر و خوب  را ندارد.

 

گروه بازرگانی پیشرو صنعت  

این گروه با پشتکار و تجربه چندین ساله در زمینه صادرات و واردات انواع تسمه آمادگی همکاری با تمامی شرکت ها و ارگان های داخل و خارج از کشور می باشد. گروه بازرگانی پیشرو صنعت با دادن اطلاعات کافی درمورد محصولات امکان انتخاب و تصمیم گیری را برای مشتریان گرامی فراهم می سازد. با مراجعه به سایت www.tasmehps.com با ما همراه باشید.

 

آدرس دفتر مرکزی : تهران – خیابان سعدی جنوبی - بعد از بانک کارآفرین – کوچه خوانساری- کوچه یکم -پلاک 5- واحد 3

تلفن :02133961399       02133961408        فکس:02133939712

 

فروشگاه: تهران – خیابان سعدی جنوبی -بین اکباتان و امیر کبیر- کوچه نفیسی- پاساژ جوانشیر- طبقه 2- پلاک 2

 

ایمیل: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

تلفن: 02133957216                    02133957217

 

 

 

 

برچسب ها: تسمه , تسمه نوار نقاله, تسمه نقاله روکش دار, تسمه مواد غذایی, تسمه لاستیکی , تسمه مواد غذایی, تسمه انتقال نیرو, تسمه گریپ, نوار نقاله, نوار نقاله آجدار, تسمه شیاری, تسمه تایمینگ, تسمه نقاله p.v.c, تسمه وی بلت, تسمه پی یو

چاپ ایمیل

تسمه نقاله

 

 

 

فـرآينـد ساخت و مـواد تشكيل دهنده تسـمه نقاله بـسته به كاربردهاي مخـتلف و متنـوع آن متـفـاوت مي باشـد.تسـمه نقـاله مي تـواند حجـم قابــل توجهـي از مــواد را در صـنايع مختلــف و در مـسـيرهاي متــنوع جابـجـا كنـد، اين صنــايع عـبارتنـداز: كشـاورزي،‌ معــادن، سـاخـت و سـاز،‌ توليدات مواد غذايي، جنگلداري و نيز همه ي كارخانه هايي كه در زمينه توليد فعاليت مي كنند از اين تسمه درفرآيند توليد خود استفاده مي كنند. با توجه به كاربردهاي مختلف اين تسمه نقاله، بازرگاني پيـشرو صنعـت طبـق نياز مـشتريان عزيز، تسمه دلخواه شما را طراحي،‌ تهيه و ارسال مينمايد. 

     مزاياي اين نوع تسمه نقاله عبارت است از :

 - كـاهـش هزينـه هـاي عملـياتي كـه با دســت انـجام مـي شود.                                                                                            

- بارگيري و تخليه باربه صورت ايمن و سريع و راحت صـورت ميگـيرد. 

- محصولات بدون هيچ آسيبي و درمسافتي طولاني جابه جا شوند.

 

 نوار نقـاله با روکش لاستیک و لایه های منـجید در ضـخامت های مخـتلف و با تعداد منـجید برحسب ضخامت و قـدرت نقاله در صـنایع معـادن از جمـله : شن و ماسه، سـیـمان، گـچ، آجر، کاشی سـازی و ... مصـرف مـی گردد. تـسمه نقـاله لاستیکی ساده بیشتر در ضـخامت 3, 5, 6, 8, 10 موجـود است که در صنايع و معادن كاربرد دارد كه از جـمله به کارخانه های گچ، سیمان، آجر پزی، شن و ماسه، آرد و ... مـی توان اشــاره نمود. نوار نقاله 3 میل 1 لـا منجـید ، تسمه نـوار نقاله 5 و 6 میـلیمتر 2 لـایه منجـید و تسـمه نقاله  8 و 10 میلـیمتر 3 لایه منجـید دارا می باشـد.  البـته نـوار نـقاله های دیـگری با ضـخامت بـالاتر و بـیـشتر به نـام کاتـر پیــلاری شنـاخته می شـود. لاسـتیـک روکـــش بـالای تـسـمه نـوار نقـاله: قـسـمتی اسـت کـه مـواد بر روی آن قـرار مـیـگیرد، بـه شـکل های صــاف، متخـلخل (گریپ) V شکل می باشـد. ضـخامت روکـش لاسـتیک پاییــن تسمه نقـاله از روکـش لایه رویه کمتـر اسـت. جنــس و ضـخامت این لایه از نـوار نقـاله بایـد مـتناسب با نـوع حـمل مـواد و شـرایط  کارکرد تـسـمه باشــد.

 

                                                           

 

 در تولید تسـمه نقـاله مـهـم ترین اصل مرغوبیت مرحله نهایی تولیـد آن می باشد. نوار نـقاله لاستیکی ضد سایش : روکــش رویـه این نـوع تسـمه نقاله  از جنــس لاستیک مـقاوم در برابر سـایش طـراحی شـده اسـت اسـتفـاده از این نـوار نـقاله ها برای حـمـل بـارهـایی که سایش و مـواد حل شونده استقـامت بالایی دارند، اسـتفاده می شـود و نيـز دربـرابر ضـربات احـتمالی اجـسـام حمـل کننــده مقـاومت دارد. یک نــوع تـسمه نقــاله در صنـایع غذایی و آرد مورد اسـتـفاده قرار می گیـرد که از ضـخامت کمتـری ولی قدرت بیـشتری برخـوردار است که به آن نوار نقاله بـالابر گفتـه می شود که معمولا با ضخامت 6 یا 7 میل می باشد ولی میـزان EP  آن EP 800 یا EP1000 می باشد. از این نوع تسمه نقـاله بـالابر با بـسـتن قاشقک جهت آسانـسوری جابجایی مـواد غـذایی از قبـیل: آرد، دانه های روغـنی و غیـره استفاده دارد. نکـته : محل ایده آل نگهـداری تـسمه نـقاله، دمای کـم، نور کـم و محـیط بـدون رطـوبت اســت. تسـمه نقاله هاي پي وي سي مقاومت خيلي بالايي در برابر اسيد و مواد شيميايي دارند. يك تسـمه نقاله كه با نخ منجيد خيلي محكم به هم بافته شده است و داراي 100 درصد پلي استر مي باشد ، از لايه لايه شدن تسمه نقاله جـلوگيري مي كند. نوار نقاله اي كه داراي نخ منجيد خيلي محكـم مي باشد، طرح نخ منجيد آن دال بر مقاومت بالاي آن در مقايسه با ديگر تسمه هاي باريـكتر پي وي سي مي باشد. نوار نـقاله هاي پي وي سي در استـحكام، رنـگ، اجزا و طرح هاي رويه متنوعي موجود هستند كه مي توانند نيازهاي متفاوت مشتريان عزيز را برآورده سازند.