خدمات و آپارات تسمه

نوشته شده توسط مهندس بهداد.

   

 

خدمات و آپارات تسمه

خدمات و آپارات تسمه همه تسمه ها مثل هم نیست.  البته این نکته نیز قابل ذکر است که خدمات بازرگانی ها و شرکت های متفاوت در زمینه خدمات و آپارات تسمه باهم متفاوت می باشد.  آپارات تسمه ها و یا تسمه نوار نقاله همان چسباندن تسمه ها به هم است.

خدمات و آپارات تسمه همه تسمه ها مثل هم نیست.

البته این نکته نیز قابل ذکر است که خدمات بازرگانی ها و شرکت های متفاوت در زمینه خدمات و آپارات تسمه باهم متفاوت می باشد. آپارات تسمه ها و یا تسمه نوار نقاله همان چسباندن تسمه ها به هم است.

اتصال تسمه نقاله مواد غذایی و تسمه pvc شبیه به هفت وهشت است. طرز درست آپارات این تسمه ها اتصال به صورت انگشتی می باشد. در بعض اوقات نیز ازبست و چنگ تسمه در آپارات  استفاده می شود.خدمات و آپارات تسمه باید توسط افراد دوره دیده و متخصص انجام شود.

خدمات و آپارات تسمه در بازرگانی پیشرو صنعت

بازرگانی پیشروصنعت خدمات و آپارات تسمه را نیز در شهرستان ها و خارج از دفتر مرکزی خود انجام می دهد. آپارات تسمه نوار نقاله لاستیکی به صورت سنگ زدن (لیویس) و روی هم با چسب SC2000 شرکت تیپ توپ آلمان و به صورت سرد انجام میگیرد.

 این بازرگانی با کادر مجرب وکارگاه تخصصی اتصال و تعمیر و مشابه سازی تسمه ها آماده خدمات رسانی به هم وطنان در سرتاسر ایران می باشد.

اتصال تسمه نقاله مواد غذایی و تسمه pvc شبیه به هفت وهشت است. طرز درست آپارات این تسمه ها اتصال به صورت انگشتی می باشد.  آپارات تسمه نوار نقاله لاستیکی به صورت سنگ زدن (لیویس) و روی هم با چسب SC2000 شرکت تیپ توپ آلمان و به صورت سرد انجام میگیرد.  این بازرگانی با کادر مجرب وکارگاه تخصصی اتصال و تعمیر و مشابه سازی تسمه ها آماده خدمات رسانی به هم وطنان در سرتاسر ایران می باشد.

گروه بازرگانی پیشرو صنعت

از تسمه فروشی تهران می توان به این بازرگانی اشاره کرد. این گروه با پشتکار و تجربه چندین ساله در زمینه صادرات و واردات انواع تسمه آمادگی همکاری با تمامی شرکت ها و ارگان های داخل و خارج از کشور می باشد.

 گروه بازرگانی پیشرو صنعت با دادن اطلاعات کافی درمورد محصولات امکان انتخاب و تصمیم گیری را برای مشتریان گرامی فراهم می سازد. با مراجعه به سایت www.tasmehps.com با ما همراه باشید.

 

آدرس دفتر مرکزی : تهران – خیابان سعدی جنوبی - بعد از بانک کارآفرین – کوچه خوانساری - کوچه یکم -پلاک 5- واحد 3

تلفن :02133961399       02133961408        فکس:02133939712

 

فروشگاه: تهران – خیابان سعدی جنوبی - بین اکباتان و امیر کبیر- کوچه نفیسی- پاساژ جوانشیر- طبقه 2- پلاک 2

 

ایمیل: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

تلفن: 02133957216                    02133957217

 

 

 

 

 

 

                   

 

                                  

 

                  

                                                                                                                     

برچسب ها: تسمه , آپارات سردو گرم, تسمه نوار نقاله, تسمه نقاله روکش دار, تسمه مواد غذایی, تسمه لاستیکی , تسمه مواد غذایی, تسمه انتقال نیرو, تسمه گریپ, تسمه برزنتی و قاشقک, نوار نقاله, نوار نقاله آجدار, تسمه شیاری, تسمه تایمینگ, تسمه نقاله p.v.c, تسمه وی بلت, تسمه پی یو, توری نقاله , توری نقاله استیل, توری نقاله گالوانیزه, توری نقاله کبریتی, قطعات لاستیکی و تفلونی, رولیک نوار نقاله, تسمه پلی کرد و پلی ارتان, بست و چنگ تسمه, زنجیر و چرخ دنده, زیگلینگ

چاپ