فروش تسمه برزنتی تهران

نوشته شده توسط مهندس بهداد.

فروش تسمه برزنتی تهران

فروش تسمه برزنتی تهران  یکی از موارد کسب درآمد و شغل هایی است که بسیار اهمیت دارد.    تسمه ای در در صنعت آسانسور سازی مورد استفاده قرار می گیرد از نوع دوم تسمه برزنتی است. البته این نکته نیز قابل ذکر است که از تسمه های افقی در صنعت های مثل آرد ، برنج و گندم استفاده می شود.  تسمه های برزنتی به دو صورت می باشند که شامل : تسمه هایی که کار انتقال را انجام می دهند، و همچنین تسمه هایی که به صورت نوار نقاله است .

فروش تسمه برزنتی تهران  یکی از موارد کسب درآمد و شغل هایی است که بسیار اهمیت دارد.

تسمه های برزنتی به دو صورت می باشند که شامل : تسمه هایی که کار انتقال را انجام می دهند، و همچنین تسمه هایی که به صورت نوار نقاله است .

تسمه ای در در صنعت آسانسور سازی مورد استفاده قرار می گیرد از نوع دوم تسمه برزنتی است. البته این نکته نیز قابل ذکر است که از تسمه های افقی در صنعت های مثل آرد ، برنج و گندم استفاده می شود.

 گروه بازرگانی پیشرو صنعت با پشتکار و تجربه چندین ساله و با داشتن اطلاعات کافی در زمینه صادرات و واردات انواع تسمه آمادگی همکاری با تمامی شرکت ها ی داخل و خارج از کشور می باشد. کیفیت و کارایی تسمه ها پخش شده توسط این گروه بازرگانی به شما اطمینان لازم را برای خرید شما فراهم می کند. نوع دوم این تسمه ، تسمه ای است که به صورت فابریک استفاده می شود ، به این معنی که قابریک از کارخانه برش خورده است.

فروش تسمه برزنتی تهران و انواع تسمه برزنتی

تسمه های برزنتی به دو صورت هستند . تسمه های برش خورده که این نوع تسمه ها در کارخانه ها به صورت متراژ های بالا برش می خورند. این تسمه ها بعد از اینکه فروخته شد مصرف کننده به آن اندازه ای که مد نظر دارد آن را برش می دهد.

نوع دوم این تسمه ، تسمه ای است که به صورت فابریک استفاده می شود ، به این معنی که قابریک از کارخانه برش خورده است.

معتبرترین بازرگانی فروش تسمه برزنتی تهران

گروه بازرگانی پیشرو صنعت با پشتکار و تجربه چندین ساله و با داشتن اطلاعات کافی در زمینه صادرات و واردات انواع تسمه آمادگی همکاری با تمامی شرکت ها ی داخل و خارج از کشور می باشد.

کیفیت و کارایی تسمه ها پخش شده توسط این گروه بازرگانی به شما اطمینان لازم را برای خرید شما فراهم می کند.

گروه بازرگانی پیشرو صنعت با دادن اطلاعات کافی درمورد محصولات امکان انتخاب و تصمیم گیری را برای مشتریان گرامی فراهم می سازد. این گروه بهترین فروش تسمه برزنتی تهران را شعار خود قرار داده است.

 با مراجعه به سایت  www.tasmehps.com  اطلاعات خود را به روز کنید و با داشتن اطلاعات کافی خرید کنید.

 

آدرس دفتر مرکزی : تهران – خیابان سعدی جنوبی - بعد از بانک کارآفرین – کوچه خوانساری- کوچه یکم -پلاک 5- واحد 3

تلفن :02133961399       02133961408        فکس:02133939712

 

فروشگاه: تهران – خیابان سعدی جنوبی -بین اکباتان و امیر کبیر- کوچه نفیسی- پاساژ جوانشیر- طبقه 2- پلاک 2

 

ایمیل: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

تلفن: 02133957216                    02133957217

 

 

 

برچسب ها: تسمه , تسمه نوار نقاله, تسمه نقاله روکش دار, تسمه مواد غذایی, تسمه لاستیکی , تسمه مواد غذایی, تسمه انتقال نیرو, تسمه گریپ, تسمه برزنتی و قاشقک, نوار نقاله, نوار نقاله آجدار, تسمه شیاری, تسمه تایمینگ, تسمه نقاله p.v.c, تسمه وی بلت, تسمه پی یو, توری نقاله , توری نقاله گالوانیزه, قطعات لاستیکی و تفلونی, تسمه پلی کرد و پلی ارتان, زنجیر و چرخ دنده

چاپ