انواع تسمه

انواع تسمه

 در این متن در مورد انواع تسمه  اطلاعاتی را در اختیار مخاطبان عزیز قرار می دهیم.   تسمه نقاله گریپ، تسمه برزنتی و قاشقک، تسمه تایمینگ، تسمه شیاری ، تسمه انتقال نیرو،تسمه چاپ و بسته بندی، تسمه های کریستال، تسمه نانوایی ، بست و چنگ تسمه ، تسمه pvc، تسمه pu و تسمه پلی کرد اشاره کرد.  فروش تسمه  در صنعت های مختلف بسیار اهمیت دارد.

در این متن در مورد انواع تسمه  اطلاعاتی را در اختیار مخاطبان عزیز قرار می دهیم.

از انواع تسمه می توان به :

 تسمه نقاله گریپ، تسمه برزنتی و قاشقک، تسمه تایمینگ، تسمه شیاری ، تسمه انتقال نیرو،تسمه چاپ و بسته بندی، تسمه های کریستال، تسمه نانوایی ، بست و چنگ تسمه ، تسمه pvc، تسمه pu و تسمه پلی کرد اشاره کرد.

فروش تسمه  در صنعت های مختلف بسیار اهمیت دارد.

 

تسمه نقاله گریپ

این تسمه دارای آج هایی است که شبیه لانه زنبور است و در اندازه های مختلف تولید و به بازار فروش ارائه شده است.

 

 تسمه تایمینگ

 تسمه تایمینگ برای نخستین بار در سال 1945 ساخته و به بازار مصرف ارائه شده است. مصرف و کار تسمه تایمینگ شبیه به زنجیر و چرخ دنده است. از موارد کاربرد این تسمه می توان به صنعت بسته بندی و در صنعت شیمیایی اشاره کرد.

 

 این تسمه دارای آج هایی است که شبیه لانه زنبور است و در اندازه های مختلف تولید و به بازار فروش ارائه شده است.   تسمه تایمینگ برای نخستین بار در سال 1945 ساخته و به بازار مصرف ارائه شده است.  از موارد کاربرد این تسمه می توان به صنعت بسته بندی و در صنعت شیمیایی اشاره کرد.

انواع تسمه در صنعت چاپ و بسته بندی

 

تسمه های چاپ و بسته بندی

 از این نوع تسمه در صنعت چاپ و بسته بندی استفاده می شود. این تسمه ها بعنوان تسمه چاپ و بسته بندی شناخته می شود.

 

تسمه شیاری

 از تسمه های که بسیار مورد استفاده در صنعت های مختلف قرار می گیرد تسمه شیاری است. این نوع تسمه در اندازه های مختلفی تولید و به بازار عرضه می شود.

 

 

تسمه های کریستال

یکی دیگر از تسمه هایی که بسیار مورد اسفاده قرار می گرد تسمه کریستال است. این تسمه بسیار با استقامت می باشد و برای مصارف گوناگونی مورد استفاده قرار می گیرد.

 

 

 نوار نقاله آجدار

از نوار نقاله آجدار در صنعت کاشی و سرامیک استفاده می شود.

 

انواع تسمه ها برای مصارف در صنعت دارویی

تسمه pvc  

از این تسمه در بسیاری از صنعت های مختلف استفاده می شود .از مصرف و استفاده های این تسمه می توان به صنایع غذایی و دارویی اشاره کرد.

 

تسمه pu  

از این تسمه در صنایع بسته بندی استفاده می شود. معمولا رنگ این تسمه به رنگ سفید است. این تسمه بسیار قدرت دارد و بسیار مقاوم است.

 

 

 

 

تسمه نانوایی

 از این تسمه همانطور که از اسمش پیداست در صنعت نانوایی مورد استفاده قرار می گرد. از دیگر مصارف این تسمه می توان به صنایع غذایی اشاره کرد.

 

 

تسمه انتقال نیرو 

از این تسمه برای انتقال نیرو استفاده می شود. از این تسمه در صنعت نساجی و کار خانه های نساجی استفاده می شود.

 

 

از تسمه برزنتی و قاشقک 

از این تسمه در جهت حمل و نقل استفاده می شود. این تسمه دارای لبه ی برش خورده است. تسمه برزنتی دارای لبه تخت می باشد.

 

تسمه پلی کرد

این مدل تسمه از جنس پلی ارتان است و به راحتی قابل وصل و اتصال می باشد.

 

بست و چنگ تسمه 

 

این مدل شبیه زیادی به لولا دارد . از بست و چنگ تسمه در صنعت مواد غذایی استفاده می شود. این تسمه دارای ضخامت خوبی می باشد.

 

 

گروه بازرگانی پیشرو صنعت

از تسمه فروشی تهران  می توان به این بازرگانی اشاره کرد. این گروه با پشتکار و تجربه چندین ساله در زمینه صادرات و واردات انواع تسمه آمادگی همکاری با تمامی شرکت ها و ارگان های داخل و خارج از کشور می باشد.

 گروه بازرگانی پیشرو صنعت با دادن اطلاعات کافی درمورد محصولات امکان انتخاب و تصمیم گیری را برای مشتریان گرامی فراهم می سازد. با مراجعه به سایت www.tasmehps.com با ما همراه باشید.

 

آدرس دفتر مرکزی : تهران – خیابان سعدی جنوبی - بعد از بانک کارآفرین – کوچه خوانساری- کوچه یکم -پلاک 5- واحد 3

تلفن :02133961399       02133961408        فکس:02133939712

 

فروشگاه: تهران – خیابان سعدی جنوبی -بین اکباتان و امیر کبیر- کوچه نفیسی- پاساژ جوانشیر- طبقه 2- پلاک 2

 

ایمیل: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

تلفن: 02133957216                    02133957217

 

 

 

برچسب ها: تسمه , آپارات سردو گرم, تسمه نوار نقاله, تسمه نقاله روکش دار, تسمه مواد غذایی, تسمه لاستیکی , تسمه مواد غذایی, تسمه انتقال نیرو, تسمه گریپ, تسمه برزنتی و قاشقک, نوار نقاله, نوار نقاله آجدار, تسمه شیاری, تسمه تایمینگ, تسمه نقاله p.v.c, تسمه وی بلت, تسمه پی یو, توری نقاله , توری نقاله استیل, توری نقاله گالوانیزه, توری نقاله کبریتی, قطعات لاستیکی و تفلونی, رولیک نوار نقاله, تسمه پلی کرد و پلی ارتان, بست و چنگ تسمه, زنجیر و چرخ دنده

چاپ ایمیل

تسمه نقاله

 

 

 

فـرآينـد ساخت و مـواد تشكيل دهنده تسـمه نقاله بـسته به كاربردهاي مخـتلف و متنـوع آن متـفـاوت مي باشـد.تسـمه نقـاله مي تـواند حجـم قابــل توجهـي از مــواد را در صـنايع مختلــف و در مـسـيرهاي متــنوع جابـجـا كنـد، اين صنــايع عـبارتنـداز: كشـاورزي،‌ معــادن، سـاخـت و سـاز،‌ توليدات مواد غذايي، جنگلداري و نيز همه ي كارخانه هايي كه در زمينه توليد فعاليت مي كنند از اين تسمه درفرآيند توليد خود استفاده مي كنند. با توجه به كاربردهاي مختلف اين تسمه نقاله، بازرگاني پيـشرو صنعـت طبـق نياز مـشتريان عزيز، تسمه دلخواه شما را طراحي،‌ تهيه و ارسال مينمايد. 

     مزاياي اين نوع تسمه نقاله عبارت است از :

 - كـاهـش هزينـه هـاي عملـياتي كـه با دســت انـجام مـي شود.                                                                                            

- بارگيري و تخليه باربه صورت ايمن و سريع و راحت صـورت ميگـيرد. 

- محصولات بدون هيچ آسيبي و درمسافتي طولاني جابه جا شوند.

 

 نوار نقـاله با روکش لاستیک و لایه های منـجید در ضـخامت های مخـتلف و با تعداد منـجید برحسب ضخامت و قـدرت نقاله در صـنایع معـادن از جمـله : شن و ماسه، سـیـمان، گـچ، آجر، کاشی سـازی و ... مصـرف مـی گردد. تـسمه نقـاله لاستیکی ساده بیشتر در ضـخامت 3, 5, 6, 8, 10 موجـود است که در صنايع و معادن كاربرد دارد كه از جـمله به کارخانه های گچ، سیمان، آجر پزی، شن و ماسه، آرد و ... مـی توان اشــاره نمود. نوار نقاله 3 میل 1 لـا منجـید ، تسمه نـوار نقاله 5 و 6 میـلیمتر 2 لـایه منجـید و تسـمه نقاله  8 و 10 میلـیمتر 3 لایه منجـید دارا می باشـد.  البـته نـوار نـقاله های دیـگری با ضـخامت بـالاتر و بـیـشتر به نـام کاتـر پیــلاری شنـاخته می شـود. لاسـتیـک روکـــش بـالای تـسـمه نـوار نقـاله: قـسـمتی اسـت کـه مـواد بر روی آن قـرار مـیـگیرد، بـه شـکل های صــاف، متخـلخل (گریپ) V شکل می باشـد. ضـخامت روکـش لاسـتیک پاییــن تسمه نقـاله از روکـش لایه رویه کمتـر اسـت. جنــس و ضـخامت این لایه از نـوار نقـاله بایـد مـتناسب با نـوع حـمل مـواد و شـرایط  کارکرد تـسـمه باشــد.

 

                                                           

 

 در تولید تسـمه نقـاله مـهـم ترین اصل مرغوبیت مرحله نهایی تولیـد آن می باشد. نوار نـقاله لاستیکی ضد سایش : روکــش رویـه این نـوع تسـمه نقاله  از جنــس لاستیک مـقاوم در برابر سـایش طـراحی شـده اسـت اسـتفـاده از این نـوار نـقاله ها برای حـمـل بـارهـایی که سایش و مـواد حل شونده استقـامت بالایی دارند، اسـتفاده می شـود و نيـز دربـرابر ضـربات احـتمالی اجـسـام حمـل کننــده مقـاومت دارد. یک نــوع تـسمه نقــاله در صنـایع غذایی و آرد مورد اسـتـفاده قرار می گیـرد که از ضـخامت کمتـری ولی قدرت بیـشتری برخـوردار است که به آن نوار نقاله بـالابر گفتـه می شود که معمولا با ضخامت 6 یا 7 میل می باشد ولی میـزان EP  آن EP 800 یا EP1000 می باشد. از این نوع تسمه نقـاله بـالابر با بـسـتن قاشقک جهت آسانـسوری جابجایی مـواد غـذایی از قبـیل: آرد، دانه های روغـنی و غیـره استفاده دارد. نکـته : محل ایده آل نگهـداری تـسمه نـقاله، دمای کـم، نور کـم و محـیط بـدون رطـوبت اســت. تسـمه نقاله هاي پي وي سي مقاومت خيلي بالايي در برابر اسيد و مواد شيميايي دارند. يك تسـمه نقاله كه با نخ منجيد خيلي محكم به هم بافته شده است و داراي 100 درصد پلي استر مي باشد ، از لايه لايه شدن تسمه نقاله جـلوگيري مي كند. نوار نقاله اي كه داراي نخ منجيد خيلي محكـم مي باشد، طرح نخ منجيد آن دال بر مقاومت بالاي آن در مقايسه با ديگر تسمه هاي باريـكتر پي وي سي مي باشد. نوار نـقاله هاي پي وي سي در استـحكام، رنـگ، اجزا و طرح هاي رويه متنوعي موجود هستند كه مي توانند نيازهاي متفاوت مشتريان عزيز را برآورده سازند.