انواع تسمه

نوشته شده توسط مهندس بهداد.

انواع تسمه

 در این متن در مورد انواع تسمه  اطلاعاتی را در اختیار مخاطبان عزیز قرار می دهیم.   تسمه نقاله گریپ، تسمه برزنتی و قاشقک، تسمه تایمینگ، تسمه شیاری ، تسمه انتقال نیرو،تسمه چاپ و بسته بندی، تسمه های کریستال، تسمه نانوایی ، بست و چنگ تسمه ، تسمه pvc، تسمه pu و تسمه پلی کرد اشاره کرد.  فروش تسمه  در صنعت های مختلف بسیار اهمیت دارد.

در این متن در مورد انواع تسمه  اطلاعاتی را در اختیار مخاطبان عزیز قرار می دهیم.

از انواع تسمه می توان به :

 تسمه نقاله گریپ، تسمه برزنتی و قاشقک، تسمه تایمینگ، تسمه شیاری ، تسمه انتقال نیرو،تسمه چاپ و بسته بندی، تسمه های کریستال، تسمه نانوایی ، بست و چنگ تسمه ، تسمه pvc، تسمه pu و تسمه پلی کرد اشاره کرد.

فروش تسمه  در صنعت های مختلف بسیار اهمیت دارد.

 

تسمه نقاله گریپ

این تسمه دارای آج هایی است که شبیه لانه زنبور است و در اندازه های مختلف تولید و به بازار فروش ارائه شده است.

 

 تسمه تایمینگ

 تسمه تایمینگ برای نخستین بار در سال 1945 ساخته و به بازار مصرف ارائه شده است. مصرف و کار تسمه تایمینگ شبیه به زنجیر و چرخ دنده است. از موارد کاربرد این تسمه می توان به صنعت بسته بندی و در صنعت شیمیایی اشاره کرد.

 

 این تسمه دارای آج هایی است که شبیه لانه زنبور است و در اندازه های مختلف تولید و به بازار فروش ارائه شده است.   تسمه تایمینگ برای نخستین بار در سال 1945 ساخته و به بازار مصرف ارائه شده است.  از موارد کاربرد این تسمه می توان به صنعت بسته بندی و در صنعت شیمیایی اشاره کرد.

انواع تسمه در صنعت چاپ و بسته بندی

 

تسمه های چاپ و بسته بندی

 از این نوع تسمه در صنعت چاپ و بسته بندی استفاده می شود. این تسمه ها بعنوان تسمه چاپ و بسته بندی شناخته می شود.

 

تسمه شیاری

 از تسمه های که بسیار مورد استفاده در صنعت های مختلف قرار می گیرد تسمه شیاری است. این نوع تسمه در اندازه های مختلفی تولید و به بازار عرضه می شود.

 

 

تسمه های کریستال

یکی دیگر از تسمه هایی که بسیار مورد اسفاده قرار می گرد تسمه کریستال است. این تسمه بسیار با استقامت می باشد و برای مصارف گوناگونی مورد استفاده قرار می گیرد.

 

 

 نوار نقاله آجدار

از نوار نقاله آجدار در صنعت کاشی و سرامیک استفاده می شود.

 

انواع تسمه ها برای مصارف در صنعت دارویی

تسمه pvc  

از این تسمه در بسیاری از صنعت های مختلف استفاده می شود .از مصرف و استفاده های این تسمه می توان به صنایع غذایی و دارویی اشاره کرد.

 

تسمه pu  

از این تسمه در صنایع بسته بندی استفاده می شود. معمولا رنگ این تسمه به رنگ سفید است. این تسمه بسیار قدرت دارد و بسیار مقاوم است.

 

 

 

 

تسمه نانوایی

 از این تسمه همانطور که از اسمش پیداست در صنعت نانوایی مورد استفاده قرار می گرد. از دیگر مصارف این تسمه می توان به صنایع غذایی اشاره کرد.

 

 

تسمه انتقال نیرو 

از این تسمه برای انتقال نیرو استفاده می شود. از این تسمه در صنعت نساجی و کار خانه های نساجی استفاده می شود.

 

 

از تسمه برزنتی و قاشقک 

از این تسمه در جهت حمل و نقل استفاده می شود. این تسمه دارای لبه ی برش خورده است. تسمه برزنتی دارای لبه تخت می باشد.

 

تسمه پلی کرد

این مدل تسمه از جنس پلی ارتان است و به راحتی قابل وصل و اتصال می باشد.

 

بست و چنگ تسمه 

 

این مدل شبیه زیادی به لولا دارد . از بست و چنگ تسمه در صنعت مواد غذایی استفاده می شود. این تسمه دارای ضخامت خوبی می باشد.

 

 

گروه بازرگانی پیشرو صنعت

از تسمه فروشی تهران  می توان به این بازرگانی اشاره کرد. این گروه با پشتکار و تجربه چندین ساله در زمینه صادرات و واردات انواع تسمه آمادگی همکاری با تمامی شرکت ها و ارگان های داخل و خارج از کشور می باشد.

 گروه بازرگانی پیشرو صنعت با دادن اطلاعات کافی درمورد محصولات امکان انتخاب و تصمیم گیری را برای مشتریان گرامی فراهم می سازد. با مراجعه به سایت www.tasmehps.com با ما همراه باشید.

 

آدرس دفتر مرکزی : تهران – خیابان سعدی جنوبی - بعد از بانک کارآفرین – کوچه خوانساری- کوچه یکم -پلاک 5- واحد 3

تلفن :02133961399       02133961408        فکس:02133939712

 

فروشگاه: تهران – خیابان سعدی جنوبی -بین اکباتان و امیر کبیر- کوچه نفیسی- پاساژ جوانشیر- طبقه 2- پلاک 2

 

ایمیل: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

تلفن: 02133957216                    02133957217

 

 

 

برچسب ها: تسمه , آپارات سردو گرم, تسمه نوار نقاله, تسمه نقاله روکش دار, تسمه مواد غذایی, تسمه لاستیکی , تسمه مواد غذایی, تسمه انتقال نیرو, تسمه گریپ, تسمه برزنتی و قاشقک, نوار نقاله, نوار نقاله آجدار, تسمه شیاری, تسمه تایمینگ, تسمه نقاله p.v.c, تسمه وی بلت, تسمه پی یو, توری نقاله , توری نقاله استیل, توری نقاله گالوانیزه, توری نقاله کبریتی, قطعات لاستیکی و تفلونی, رولیک نوار نقاله, تسمه پلی کرد و پلی ارتان, بست و چنگ تسمه, زنجیر و چرخ دنده

چاپ